NOCLEGI BUSKO ZDRÓJ Busko Zdrój Hotele noclegi

 
 » noclegi » Noclegi Busko Zdrój » NOCLEGI BUSKO ZDRÓJ
 
Noclegi z wyżywieniem
 
 Dodaj noclegi
napisz!
 
 Polecane noclegi
 
 Noclegi w Gorcach
Rabka noclegi
 
 NOCLEGI BUSKO ZDRÓJ - Busko Zdrój noclegi
 
 
NOCLEGI BUSKO ZDRÓJ
28-100 Busko Zdrój
tel.
 
 
Zamawiając Hotele powołaj się na serwis z grupy SPANKO24.pl

NOCLEGI BUSKO ZDRÓJ

Zamawiając nocleg powołaj się na serwis SPANKO24.today

Busko-Zdrój, to znany od lat, atrakcyjny polski kurort z unikalnymi w kraju i Europie źródłami mineralnymi. Kurort położony jest w malowniczym regionie Polski Południowej, 80 km od Krakowa, prastarego grodu królewskiego, wpisanego na listę światowego dziedzictwa kultury. Liczne atrakcje turystyczne znajdują się również w najbliższym sąsiedztwie Buska Zdroju i należą do jednych z ciekawszych w Polsce.

Uzdrowiskowe lecznictwo oparte jest na wodach mineralnych, solankach siarczkowo- siarkowodorowych i borowinie. Stosowane są w leczeniu stawów, zapalenia stawów kręgosłupa, dyskopatii, rwie kulszowej, w niektórych chorobach neurologicznych, stanach pourazowych, w nadciśnieniu tętniczym, zwężeniach naczyń kończyn dolnych i chorobach dermatologicznych, łuszczycy.

W Hotelu  wykonywane są zabiegi lecznicze: kąpiele siarczkowe, plastry borowinowe, masaż klasyczny i wiele innych. Hotel , położony jest w bliskim sąsiedztwie romantycznego parku zdrojowego. W Hotelu są również wieloletnie tradycje. Już czwarte pokolenie restauratorów stale pracuje na swe sukcesy.

Dlatego Hotel  cieszy się nieustannym powodzeniem gości z kraju i z za granicy. Znany jest z wygodnych pomieszczeń, z oryginalnego wystroju, domowej kuchni i miłej atmosfery. Nic dziwnego, że stałymi bywalcami od lat są ludzie ze świata kultury i biznesu, ale nie tylko.